O Nas

Łóżka rehabilitacyjne i sprzęt rehabilitacyjny na miarę potrzeb klienta

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego MED-RENT świadczy swoje usługi na terenie Rzeszowa oraz całego województwa podkarpackiego. Wieloletnie doświadczenie pomaga nam zrozumieć zróżnicowane potrzeby każdego klienta i w pełni fachowo doradzać w sprawie wyboru odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego oraz elektrycznych łóżek rehabilitacyjnych. Każdorazowo przeprowadzamy szczegółowy wywiad, dzięki któremu możemy zaproponować naszym klientom rozwiązania dostosowane do ich stopnia mobilności czy niepełnosprawności.

Na co dzień współpracujemy z doświadczonymi fizjoterapeutami i wyspecjalizowanymi gabinetami, cieszącymi się uznaniem pacjentów. Korzystamy z ich rad i z powodzeniem wdrażamy je w życie. Zamówiony w MED-RENT sprzęt rehabilitacyjny i łóżka rehabilitacyjne dostarczamy pod wskazany adres. Aby w jak największym stopniu nieść pomoc osobie chorej i jej rodzinie montujemy zamówiony w naszej wypożyczalni sprzęt rehabilitacyjny i przeprowadzamy krótkie szkolenie z jego obsługi. Komfort i zaufanie naszych klientów stanowi dla nas priorytet. To właśnie dzięki temu wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i łóżek rehabilitacyjnych MED-RENT cieszy się tak dobrą opinią od lat.
Asortyment wypożyczalni jest NOWY i ulega ciągłemu wzbogaceniu, jeśli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie poszukiwanego produktu prosimy o kontakt, jeżeli będzie to możliwe dany produkt zostanie przez nas zakupiony i dodany do naszej oferty.

Warunki wypożyczenia

Jedynym warunkiem wypożyczenia jest odpłatność na wypożyczony sprzęt. Nie wymagamy żadnych zaświadczeń ani orzeczeń lekarskich.


Przewiń na górę