Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego Rzeszów

Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego MED-RENT Rzeszów świadczy swoje usługi na terenie Rzeszowa i okolic – Skuteczna Rehabilitacja Bez Większych Niedogodności.

Korzystanie z wypożyczalni jest bardzo wygodne i bezpieczne. Personel wypożyczalni jest wykształcony i profesjonalny. Pracownicy oferują swoją pomoc i porady na temat wyboru odpowiedniego sprzętu. Dzięki temu, pacjenci mogą mieć pewność, że dostaną sprzęt, który będzie dla nich odpowiedni.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego w Rzeszowie to miejsce, gdzie osoby po urazach lub chorobach mogą wypożyczyć różny sprzęt do rehabilitacji. Oferowany sprzęt jest nowoczesny, bezpieczny i przystosowany do potrzeb pacjentów. Wypożyczalnia oferuje szeroki wybór sprzętu, w tym między innymi: łóżka rehabilitacyjne, stoliki przyłóżkowe, szyna cpm, wózki inwalidzkie, kule, balkoniki, chodziki, koncentrator tlenu, materace przeciwodleżynowe, podnośniki transportowo-kąpielowe, rowerki stacjonarne. Sprzęt jest dostosowany do potrzeb pacjentów i ich kondycji fizycznej.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego w Rzeszowie oferuje także dostarczenie sprzętu pod wskazany adres pacjenta. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które mają trudności z poruszaniem się. Wypożyczalnia zapewnia także fachową instalację sprzętu i dokładne zapoznanie pacjenta z jego obsługą oraz konserwacją.

Korzystanie z wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego w Rzeszowie to skuteczny sposób na rehabilitację bez większych niedogodności. Oferowany sprzęt jest nowoczesny, bezpieczny i dostosowany do potrzeb pacjentów. Ponadto, wypożyczalnia zapewnia dostarczenie sprzętu oraz fachową instalację. Szeroki wybór produktów do samodzielnej rehabilitacji pozwala na skuteczne ćwiczenia w domu.

W ofercie naszej wypożyczalni znajdą Państwo:

Przewiń na górę